Гуленко Андрій Сергійович

Деталі

Я, Гуленко Андрій Сергійович, народився 29 липня 1989 року в м. Києві.

Закінчив загальноосвітню школу № 43. Крім цього маю музичну освіту. Окрім університету навчаюся на тренінгу «Транзакційний аналіз в психотерапії», є дійсним членом Української асоціації транзакційного аналізу України.

 З 2006 року навчаюся в інституті педагогіки і психології НПУ ім. М. П. Драгоманова на спеціальності «Практична психологія». Вступив я в цей інститут не випадково. Вивчаючи в школі основи психології я вже в 9 класі вирішив яку спеціальність обрати. Залишалося обрати ВНЗ. Для цього я приходив на факультет, щоб відчути атмосферу конкретного вузу. Коли я прийшов до інституту педагогіки і психології, я відчув, що тут моє місце. Як показав час, я не помилився.

Зараз я закінчую магістратуру. Пишу магістерську роботу по темі «Емоційний інтелект, як складова професійного становлення майбутнього фахівця-психолога». Крім цього я декілька років займаюся науковою діяльністю. Маю ряд опублікованих праць:

Зараз закінчую роботу над статтею про психологію вірності у дошлюбних відношеннях серед молоді.

Розробив та впровадив у практику декілька тренінгів (емоційної грамотності, використання транзакційного аналізу в профорієнтації, спілкування та самопізнання), та програм спецкурсів з соціальної психології та психології емоцій. Займаюся написанням психологічних статей для різноманітних журналів та сайтів.

Приймав участь у другому турі Всеукраїнської олімпіади з психології, що проходила в квітні 2010 року в Одесі. Тема проекту: «Формування професійного самовизначення старшокласників за допомогою транзакційного аналізу».

До сьогоднішнього дня працював лаборантом, в проекті ЄС «Вдосконалення багатогалузевих підходів для профілактики ВІЛ/СНІД серед молоді України», в політичній організації, вихователем в дитячих оздоровчих таборах, психологом». Останні три роки працюю на посаді практичного психолога спеціалізованої школи № 43 «Грааль».

Маю трьохрічний стаж роботи практичним психологом. Спеціалізуюся в питаннях індивідуального консультування, профорієнтації, використанні проективних методик в психодіагностиці, глибинній психології, політичній, педагогічній та соціальній психології, психології емоцій.

Маю безліч захоплень. Серед них можу виділити психологію, музику, та спорт. Про психологію я вже писав вдосталь. Що стосується двох інших моїх хобі, то можу сказати наступне. Останні кілька років активно займаюся спортом в тренажерному залі. Атлетизм допомагає мені не лише розвинути свої фізичні можливості, а й розширити духовний світ. Музика, а саме гра на фортепіано допомагає мені виражати та проживати свої емоції. Проте граю я не лише для покращення настрою, а й для публіки. В тому числі і в інституті, в студентському житті якого я намагався приймати активну участь, протягом останніх п'яти років (був старостою групи, приймав участь у благодійному в концерті в дитячому будинку, конкурсах талантів, спортивних змаганнях, разом з одногрупниками приймав участь в роботі психологічного клубу, створеного нами самими тощо).

В цих кількох абзацах я намагався помістити майже все своє життя. Маю надію, що мені вдалося намалювати у Вашій уяві свій життєвий портрет.

alt

 alt 

Олімпіада в Одесі 2010

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

7394477
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
14460
21516
122635
6296513
460076
475810
7394477

Your IP: 46.229.168.139
Server Time: 2019-11-22 18:06:59
   

Хто на сайті?  

На сайті 293 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ