Ви тут:  Головна Події Особисті досягнення, результати навчання, перспективи наукової діяльності!

Особисті досягнення, результати навчання, перспективи наукової діяльності!

На Факультеті педагогіки і психології відбувся І тур Всеукраїнської студентської олімпіади, у якій щороку беруть участь студенти-магістри спеціальності «Дошкільна освіта».
  Виконуючи завдання олімпіади, здобувачі освіти повинні були не лише продемонструвати свої набуті за роки навчання знання, але й проявити індивідуальність та неповторність у викладі матеріалу, креативність і здатність бачити перспективи розвитку дошкільної галузі у майбутньому.

Олімпіада МгДО 1

Членами журі було перевірено роботи та визначено трьох переможців, серед яких:

1 місце посіла Кесорецьких Тетяна Кирилівна;
2 місце посіла Зубко Надія Павлівна;
3 місце посіла Мельничук Єлизавета Олександрівна.

Олімпіада МгДО 3 Олімпіада МгДО 2

Вітаємо усіх переможців із досягненням певного рівня у вивченні педагогічних наук. Бажаємо подальших перемог та впевненості у своїх силах!

Олімпіада МгДО 4
  А переможниці бажаємо витримки та цілеспрямованості у другому турі Всеукраїнської студентської олімпіади.