Ви тут:  Головна Події Факультет педагогіки і психології готується до Всеукраїнського фестивалю гри, навчання та натхнення Play Fest (фонд The LEGO Foundation)

Національний педагогічний університет імені Михайла Петровича Драгоманова – лідер педагогічної освіти України. Візія нашого університету – академічне лідерство, якість і конкурентоспроможність освітніх та наукових послуг, відкритість, інноваційність, європеїзація.

Реформування загальної середньої освіти в Україні відповідно до Концепції Нової української школи вимагає суттєвого оновлення змісту професійної підготовки майбутніх педагогів нової формації, у яких гармонійно розвинена інтелектуальна і почуттєва сфери та які вільно почували б себе патріотами своєї країни і громадянами світу. Сучасні фахівці мають оволодіти новими методиками і технологіями навчання за принципами педагогіки партнерства, дитиноцентризму.
   Стратегічними завданнями, що стоять перед викладачами Факультету педагогіки і психології, є забезпечення особистісного зростання кожного студента з урахуванням потреб, здібностей, індивідуального маршруту професійного шляху; розширення індивідуального простору самовдосконалення; розробка інноваційного навчально-методичного забезпечення підготовки фахівців у галузі початкової та дошкільної освіти.
   Саме тому з ініціативи декана Факультету педагогіки і психології Тараса Олефіренка та за підтримки ректора Віктора Андрущенка, керівника освітніх проєктів The LEGO Foundation в Україні Оксани Роми, а також директора Департаменту Спільнот навчання через гру the LEGO Foundation Каспера Оттосона Канструпа студенти факультету педагогіки і психології спеціальностей «Дошкільна освіта» й «Початкова освіта» готуються до щорічного Всеукраїнського фестивалю гри, навчання та натхнення Play Fest (фонд The LEGO Foundation). Майбутні педагоги й вихователі із задоволенням і захопленням включилися в підготовку до фестивалю, що ґрунтується на концепції взаємодії інформаційних, цифрових і комунікаційних технологій, допомагає розвинути творчий потенціал особистості, сприяє її професійному розвитку та саморозкриттю.

Координатор проєкту «Успіх» у рамках Всеукраїнського
фестивалю гри, навчання та натхнення Play Fest