Щиро вітаємо професора Шапошнікову Ірину Миколаївну з ювілеєм!

Фото 2  Щиро вітаємо професора Шапошнікову Ірину Миколаївну з ювілеєм!
     Бажаємо многії, многії літа, успішного професійного та особистого життя, наснаги в усіх Ваших добрих справах!
80 0

25 років очолює кафедру педагогіки і методики початкового навчання факультету педагогіки і психології заслужений працівник освіти України, професор Ірина Миколаївна Шапошнікова.
    Разом із викладачами кафедри Ірина Миколаївна впродовж останніх років працювала у декількох наукових проектах: європейський проект ТЕМПУС-543873 «Підготовка педагогів та освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами й організаціями», «Розвиток громадянської свідомості майбутніх вчителів початкової школи в процесі професійного самовдосконалення», «Формування здатності конкурентоспроможного випускника школи до успішної соціальної адаптації в контексті інтеграції до європейського освітнього простору, з Університетом Південно-Східної Норвегії в рамках проекту «Розвиток культури демократії в педагогічній освіті в Україні, Норвегії та Палестині»(CPEA-LT-2017/10037).
    Багато років кафедра плідно співпрацює з колективами вчителів київських шкіл, керівниками яких є випускники педагогічного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова, з педагогічними коледжами, що готують бакалаврів педагогіки початкової освіти, з багатьма педагогічними ЗВО України та зарубіжних країн, з НАПН України. Так, упродовж останніх років кафедрою підписано угоди про співпрацю більше ніж з 23-ма установами.
    Шапошнікова Ірина Миколаївна створює творчу, толерантну атмосферу на кафедрі, результатом якої є діяльність викладачів поза межами кафедри. Усі беруть активну участь у різних видах організаційної, науково-методичної та виховної роботи, яка відбувається в освітньому просторі держави. Так, викладачі кафедри є членами спеціалізованих вчених рад із захисту дисертацій, Науково-методичної комісії з педагогіки та методики початкової освіти МОН України, редакційних колегій знаних педагогічних видань, проводять семінари і тренінги з розвивального навчання для учителів різних регіонів тощо.

411954

Your IP: 213.169.81.100