Тиждень англійської мови (2019)

День 5 2

Тиждень англійської мови – це традиція для тих, хто вивчає англійську мову.
  З 25.11.2019 по 29.11.2019 на факультеті педагогіки і психології, відбувся тиждень англійської мови, організований кафедрою іноземних мов та методики навчання. Протягом цього часу студенти мали змогу: взяти участь у щорічній олімпіаді з англійської мови, більш глибоко вивчити біографію Михайла Драгоманова та поринути в цікавий світ англомовного спілкування, зануритися у дивовижний світ звичаїв та традицій Великої Британії та США, а також відвідати Speaking club, з гостем із Америки Майклом Вілсоном. Цього року програма тижня англійської мови була дуже насиченою.

Кафедрою іноземних мов та методики навчання було проведено:
1 Day Олімпіада з англійської мови серед 1-3 курсів (організатори: доцент С.О.Гудій, доцент С.Ф.Лук'янчук).

Тиждень англ.мови День 1 1

Переможці:
       І місце  Дорошенко Анастасія (15прпс)
                        Шомуротова Камеран (15прпс)
       ІІ місце Прохоренко Юлія (33 пі)
                         Бурлак Тетяна (2пнмс)
                         Вашкулат Нікіта (15прпс)
       ІІІ місце Ткаченко Катерина (20ом)
                           Щербатюк Анастасія(13 пі)
2 Day Quiz and Quest: "What do you know about Mykhailo Drahomanov???» (організатори: T. Tutova and O. Miroshnichenko)

День 2 2 День 2 5
День 2 6 День 2 4

3 Day «The Tales trip Brain storm» (організатор: зав. кафедри, к.п.н., доцент О.В.Бернацька).

День 3

4 Day Майстер-клас «НУШ: успіхи та виклики» (організатор: доцент З.Д.Пуха). Пуха З.Д. провела заняття зі студентами, які зробили свій вибір співпрацювати з новою генерацією. Під час дійства студенти показали своє бажання зустрітися з «Google» поколінням нового тисячоліття, розуміючи, які виклики необхідно подолати, а тому робити все можливе, щоб бути готовими до взаємодії з них ще в стінах вишу. Атмосфера співпраці, креативу, комунікації, критичного мислення - це те освітнє середовище, яке дає змогу зануритися в англомовне середовище, відчути, що англійська – не тільки ціль, а також інструмент для досягнення мети.

День 4 3

5 Day English speaking club. A conversation with the American guest Mike Wilson. (організатори: доцент Л.М.Попова, доцент С.Ф.Лук'янчук)
   Час вимагає змін... Інтерактивні лекції, мовні квести, зустрічі з цікавими професіоналами своєї справи в рамках освітнього проекту з формування навичок міжкультурної комунікації студентів, майбутніх вчителів і практичних психологів... Але Кафедра іноземних мов та методики навчання (завідувач доцент Бернацька О.В.) дбайливо зберігає і давні традиції ... Засідання мовного клубу завжди популярні серед студентської молоді. 29 листопада відбулась зустріч викладачів (доцент Лук'янчук С.Ф., доцент Попова Л.М.) та студентів групи 15 прпс, майбутніх практичних психологів з досвідченим викладачем, мудрою людиною, батьком п'яти дітей Майклом Вілсоном. Живе спілкування англійською мовою, практичні поради та цікаве спілкування зробило цю зустріч винятково корисною...

День 5 2