«Вища школа – школам України» (м. Новгород-Сіверський)

7.11.19.1   7-8 листопада 2019 р. викладачі кафедри педагогіки і методики початкового навчання кандидати педагогічних наук, доценти І.М.Янковська та О.М.Лук'янченко представляли наш факультет у складі загально-університетської делегації, яка проводила семінар-практикум під патронатом ректора університету академіка В.П.Андрущенка «Вища школа – школам України. Актуальні проблеми сучасного освітнього простору. Шляхи вирішення» у місті Новгороді-Сіверському Чернігівської області.

7.11.19.3

Програма семінару охоплювала актуальні аспекти реформування початкової та середньої школи, методично-практичні поради щодо модернізації освітнього процесу в певних освітніх галузях.
   Робота секцій була спрямована на висвітлення питань з реалізації Концепції Нової української школи, підготовки до ЗНО з української мови та літератури, англійської мови, хімії, з проблеми громадянської освіти й учнівського самоврядування, психологічного супроводу освітнього процесу, аналізу нормативно-правової бази з питань охорони дитинства та умови їх реалізації в навчальному закладі. Очолювала делегацію професорсько-викладацького складу кандидат історичний наук, доцент, декан історичного факультету Т.В.Мелещенко.

7.11.19 2

Викладачі факультету педагогіки та психології провели майстер-класи за такою тематикою:

7.11.19.4

– Організація роботи з учнями в системі Daily 5 та Daily 3 (НУШ). Сучасні форми роботи з батьками (НУШ) – к.пед.н., доцент І.М.Янковська;

7.11.19.5

– Методичні рекомендації щодо проведення уроків музичного мистецтва в системі інтегрованої освіти в початковій школі. Формування громадянських компетентностей засобами творів мистецтва – к.пед.н., доцент О.М.Лук'янченко.

619708

Your IP: 46.229.168.130