Зустріч магістрантів з науковцями Інституту проблем виховання НАПН України

Мг ДО листопад 2019

Нещодавно, в рамках проходження переддипломної практики за ініціативи завідувачки кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості НПУ імені М.П.Драгоманова професора А.Г.Цвєткової, керівників практики доц. С.О.Довбні та доц. Р.А.Шулигіної відбулась зустріч магістрантів спеціальності «Дошкільна освіта» зі співробітниками лабораторії дошкільної освіти і виховання Інституту проблем виховання НАПН України.

Мг ДО листопад 2019 1

Під час засідання круглого столу, модератором якого була головний науковий співробітник лабораторії, доктор педагогічних наук, професор Гавриш Н.В., було порушено безліч актуальних для дошкільної освіти питань та обговорено можливі шляхи їх вирішення. Цікавими для магістрантів стали питання лідерства в дошкіллі, самоцінності особистості дитини, розвитку критичного мислення та емоційного інтелекту дошкільника тощо.

Мг ДО листопад 2019 2

Так, жваве обговорення нагальних питань, активна життєва і професійна позиція науковців і магістрантів – майбутніх фахівців галузі дошкільної освіти залишає надію на подальший її розвиток, боротьбу за імідж і перспективність професії вихователя в конкурентному освітньому середовищі нашої країни.

Мг ДО листопад 2019 3

Щиро вдячні усім співробітникам і завідувачеві лабораторії дошкільної освіти і виховання Рейпольській О.Д. за створену дивовижну атмосферу тепла, пізнання, спілкування, взаєморозуміння.

Мг ДО листопад 2019 4

Кафедра педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості

619708

Your IP: 46.229.168.130