До Дня української писемності та мови (2019)

Каліграфія Конкурс     Напередодні 9 листопада 2019 року кафедрою української мови та методики навчання було проведено ряд заходів, у тому числі – конкурс на кращий зошит з каліграфії студентів 22 ппр та 23 пі груп (викладач методики навчання письма – доцент Чабайовська Марія Іванівна).

Зважаючи на те, що навчання правильного, каліграфічного письма є складовою програми початкової школи, важливо сформувати в майбутніх учителів професійну компетентність щодо вироблення в учнів каліграфічного почерку з урахуванням оновленого змісту освіти.
    У зв'язку з цим Чабайовська М. І. розробила оригінальну методику навчання письма й опублікувала комплект посібників, що мають гриф „Рекомендовано Міністерством освіти і науки України", – „Єдині зразки каліграфічного письма букв українського алфавіту та цифр" і „Зошит з каліграфії" у двох частинах, призначений для студентів закладів вищої освіти (спеціальність "Початкова освіта"), як правшів, так і лівшів (виданий в Україні вперше).
    Переможцями конкурсу стали – Шабатова Валерія, Молодик Анастасія, Морозюк Ірина, Климець Галина, Тарасенко Оксана (22 ппр група); Гаврилюк Елеонора, Берегова Аліна, Гринь Аліна, Клямар Анастасія (23 пі група).

Зошит2019 5 Зошит2019 7
Зошит2019 1 Зошит2019 2
Зошит2019 3 Зошит2019 4
Зошит2019 6 Зошит2019 8

Вітаємо майбутніх першовчителів! Бажаємо їм стати високопрофесійними фахівцями Нової української школи!

20314

Your IP: 46.229.168.144