Одинадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»

24.10.19 1    22-24 жовтня 2019 року проходила Одинадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» в Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. Івана Мазепи, 13). Захід відвідали викладачі кафедри української мови та методики навчання. Учасники виставки ознайомилися з найновішим освітнім обладнанням.

Найцікавішим експонатом виставки виявилася інтерактивна панель EdPro з програмним засобом Mozabookу, а консультантом з її використання була пані Вікторія Косік, директор Центру освітнього консультування. Професору Ганні Василівні Семеренко дозволили спробувати цю найновішу освітню техніку в дії.

Вікторія Косік 24.10.2019 24.10.19 2

Учасники виставки: заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи, компанії, освітні агенції; заклади професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичні (науково-методичні) центри (кабінети); заклади загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти, органи управління освітою (обласні, міські, районні, об'єднаних територіальних громад); навчальні курси різних напрямків, виробники та постачальники сучасних засобів навчання, проектів, програм і рішень для сфери освіти, асоціації, фонди, видавництва, освітні портали.

Для підприємств, що працюють на терені освіти, виставка надала можливість представити керівникам, спеціалістам закладів освіти, батькам, педагогам усіх регіонів України нові та вже апробовані технічні засоби навчання та електронні освітні ресурси, системи дистанційного навчання, інноваційні проекти, програми та рішення для впровадження в освітню практику.

Роботу виставки супроводжували науково-практичні конференції, тематичні семінари, воркшопи, презентації, майстер-класи, тренінги за участю керівників, провідних фахівців і науковців МОН України, НАПН України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», керівників закладів освіти, педагогів-практиків, представників закордонних закладів освіти та міжнародних представництв, виробників і постачальників навчального обладнання, а також випускників, учнів, батьків і широкої громадськості.

7362097
20314