І частина тренінгу у межах проекту «Developing democracy education in Ukraine, Norway and Palestine»

Деталі

 Жовтень 2019 І ч тренінгу 0    9, 10 та 11 жовтня 2019 року в ЗЗСО міста Києва №№3, 256, 304 була проведена перша частина тренінгу у межах проекту «Developing democracy education in Ukraine, Norway and Palestine» та експериментального дослідження всеукраїнського рівня на тему: «Психолого-педагогічний супровід формування соціально успішної особистості учня початкової школи» (наказ МОН України №887 від 08.08.2018 р.). Керівництво експериментальним дослідженням здійснюють О.Я.Митник, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри практичної психології факультету педагогіки і психології НПУ імені М.П.Драгоманова та В.Г.Панок, доктор психологічних наук, професор, директор Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи НАПН України. Названий супровід здійснюють викладачі кафедри практичної психології у співпраці з науковими співробітниками УНМЦ психології і соціальної роботи НАПН України.

   Перше заняття проводили: О.Я.Митник та О.М.Цихмейструк, аспірантка НПУ імені М.П.Драгоманова (керівник: проф. О.В.Матвієнко, заступник декана з наукової роботи та міжнародних зв'язків факультету педагогіки і психології), учасник названого проекту.

Жовтень 2019 І ч тренінгу 2

   У роботі першого заняття брали участь як і вчителі початкових класів, шкільні психологи, так і вчителі-предметники. Завдяки обговоренню впровадження демократичних цінностей в систему освіти через низку предметів, дана тема є релевантною для української спільноти. На занятті були представлені відео фрагменти, де окреслена проблематика проекту, проведена робота в групах з актуалізацією на подальшу дискусію, робота з картками для налагодження емпатійних зв'язків, наведені позитивні аргументи та ризики впровадження демократичних принципів в освітній простір. Олександр Якович Митник навів приклади впровадження демократичних цінностей в освітній простір, наголосив на необхідності такої роботи щодо становлення соціально успішної особистості учня.

Жовтень 2019 І ч тренінгу 1

   Під час заняття вчителі мали змогу ознайомитися з підручниками, в яких містяться конкретні вправи з багатьох предметів, які акцентують свою увагу на зростанні громадянської свідомості та відповідальності, врахуванні толерантності та поваги при взаємодії, створенню позитивного психоемоційного мікроклімату та культури демократії під час комунікації. Також нами надано корисні посилання на підручники, нормативно-правову базу, посібники для тренерів, посилання на онлайн-курси та ігри, які вчителі мають змогу пройти до наступного заняття.
   Друга частина тренінгу, яка буде проведена у листопаді 2019 р., міститиме інформацію про загальнолюдські цінності, профілактику та протидію конфліктів та булінгу.

Кафедра практичної психології

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

7361491
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
2990
20314
89649
6296513
427090
475810
7361491

Your IP: 213.169.81.100
Server Time: 2019-11-21 03:22:55
   

Хто на сайті?  

На сайті 313 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ