Всеукраїнський день дошкілля на факультеті педагогіки і психології

27.09.19 Всеукр.день дошк на ФПП 1

27 вересня студенти та викладачі спеціальності «Дошкільна освіта» провідного педагогічного ЗВО України відсвяткували Всеукраїнський день дошкілля!

27.09.19 Всеукр.день дошк на ФПП 3

Урочистості з нагоди професійного свята відбулися на славу! Студенти підготували для улюблених наставників чудовий концерт з піснями, відео, привітаннями, сюрпризними моментами, таночками тощо. Справжні творчі майстрині – студентки дошкілля, довели, що вміють усе: бути чемними учнями та майстерними акторами, героями казок, ведучими та просто добрими й чуйними людьми. ВІВАТ, студентству дошкільної освіти! Нехай ВАМ щастить в усіх світлих починаннях!

27.09.19 Всеукр.день дошк на ФПП 2

В унісон відкритості й щирості студентів-дошкільників звучали привітання керманичів Факультету педагогіки і психології – в.о. декана факультету Матвієнко Олени Валеріївни та заступника декана з виховної роботи Тітяєва Володимира Миколайовича, які зичили своїм майбутнім колегам творчого натхнення й завзятості у роботі з найменшими громадянами нашої держави – дошкільнятами.

27.09.19 Всеукр.день дошк на ФПП 8 27.09.19 Всеукр.день дошк на ФПП 7

Надихаючими були слова завідувача кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості Цвєткової Ганни Георгіївни, яка висловила подяку всім студентам за творче ставлення до навчання та культурно масової роботи, й нагородила кращих з кращих магістрантів подяками від імені керівництва факультету – Карпець Олену, Ткачук Тетяну, Андреєву Анастасію, Саєнко Юлію, Томчук Альону та Кесорецьких Тетяну.

27.09.19 Всеукр.день дошк на ФПП 5 27.09.19 Всеукр.день дошк на ФПП 6

Особливої подяки цього року заслуговує представник студентського парламенту – студентка 2-го курсу Вікторія Кузьмишина, яка доклала купу зусиль для організації такого феєричного свята дошкільників. Так тримати й надалі!

27.09.19 Всеукр.день дошк на ФПП 4
    ВІТАЄМО ДОШКІЛЛЯ УКРАЇНИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!!! УСМІШОК ВАМ, РАДОСТІ, МИРУ ТА ЗЛАГОДИ, ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

27.09.19 Всеукр.день дошк на ФПП 9

Your IP: 37.9.113.56