Викладачі кафедри педагогіки і методики початкового навчання – модератори тренінгів для вчителів Києва

12.09.19 Васютіна    Для реалізації мети і завдань спільного проекту Університету південно-східної Норвегії (факультет математичної та природничої освіти) та Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (факультету педагогіки та психології) «Розвиток культури демократії в педагогічній освіті в Україні, Норвегії та Палестині (CPEA-LT-2017/10037)» 12.09.2019 р. викладачем кафедри педагогіки і методики початкового навчання к.п.н., доц. Васютіною Т.М. було проведено тренінг для вчителів початкової ланки закладу освіти №129 м. Києва.

12.09.19 Васютіна 2

Тема тренінгу «Роль медіа у формуванні основ громадянської та соціальної компетентностей в учнів початкової школи».
     У процесі роботи учасники ще раз для себе з'ясували зміст і структуру громадянської та соціальної компетентності учня початкової школи у Державному стандарті початкової освіти, Концепції «Нова українська школа», навчальній програмі з відповідного предмету; ознайомилися з критеріями основних установок демократичного громадянства та основними поняттями освіти для демократичного громадянства і освіти з прав людини(ОДГ/ОПЛ). Цікавим для учасників стала інформація щодо особливостей покоління «дітей смартфонів» або покоління «альфа», суті поняття «медіа» та підходи до класифікації інформаційних засобів (мас-медіа, директ-медіа, мультимедіа). Цінними для роботи стали зміст і вправи, спрямовані на методику застосування мультимедійних засобів для формування основ ГСК у дітей – покоління «альфа».

12.09.19 Васютіна 1

Your IP: 10.10.0.101