Списки студентів на поселення у гуртожитки № 3, 8 (набір 2019 року)

Деталі
Перегляди: 116

гутрожитки  

До уваги вступників!

Списки студентів І та V курсів ФПП на поселення у гуртожитки в період 2019-2020 н.р. (ІІІ хвиля І частина)

 

Списки студентів І та V курсів факультету педагогіки і психології

на поселення у гуртожитки в період 2019-2020 н.р.

Гуртожиток № 3

Спеціалізація

ПІП

Період проживання

Місце проживання

Пільги

 1

Дошкільна освіта

Бондаренко Діана Федорівна

З 01.09.2019 по 30.06.2020

Полтавська обл. с.Смотрики

 
 2

Дошкільна освіта

Гладишенко Ганна Юріївна

З 01.09.2019 по 30.06.2020

Київська обл. с.Зеленьки

 

Дошкільна освіта

Коваль Валерія Юріївна

З 01.09.2019 по 30.06.2020

Київська обл. с.Копилів

 

Дошкільна освіта

Лемішко Аліна Ігорівна

З 01.09.2019 по 30.06.2020

Житомирська обл. смт.Народичі

 

Дошкільна освіта

Мельнійчук Анастасія Сергіївна

З 01.09.2019 по 30.06.2020

Київська обл. с.Мигалки

 

Дошкільна освіта

Мірзоян Людмила Валеріївна

З 01.09.2019 по 30.06.2020

Київська обл. с.Ніжиловичі

 

Дошкільна освіта

Скиба Аліна Анатоліївна

З 01.09.2019 по 30.06.2020

Київська обл с.Антонівка

 

Дошкільна освіта

Черниш Ярослава Вікторівна

З 01.09.2019 по 30.06.2020

Київська обл. с.Святопетрівськ

 

  Гуртожиток № 8

Спеціалізація

ПІП

Період проживання

Місце проживання

Пільги

Здоров`я людини

Халепа Юлія Ігорівна

З 01.09.2019 по 30.06.2020

Київська обл. смт.Калита

 

Практична психологія

Компанієць Марія Олександрівна

З 01.09.2019 по 30.06.2020

Дніпропетровська обл. м.Кам’янське

 

Практична психологія

Котова Юлія Володимирівна

З 01.09.2019 по 30.06.2020

Полтавська обл. с.Лазірки

 

Практична психологія

Близнюк Юрій Андрійович

З 01.09.2019 по 30.06.2020

Київська обл. с.Берестянка

 

Практична психологія

Кононенко Аліна Андріївна

З 01.09.2019 по 30.06.2020

Черкаська обл. смт.Буки

 

Початкова освіта

Товста Ангеліна Андріївна

З 01.09.2019 по 30.06.2020

м. Херсон

 

Дошкільна освіта

Скрибченко Дар’я Юріївна

З 01.09.2019 по 30.06.2020

Полтавська обл. с.Гребінки

 

Дошкільна освіта

Шаманська Олена Сергіївна

З 01.09.2019 по 30.06.2020

м. Житомир

 

Початкова освіта

Голінська Тетяна Володимирівна

З 01.09.2019 по 30.06.2020

Київська обл. м.Богуслав

 
10 

Образотворче мистецтво

Янчин Вікторія Владиславівна

З 01.09.2019 по 31.12.2019

Київська обл. с.Лук’янівка