«Казковий феєрверк» дошкілля (2018)

Деталі

ФестКазки2018 0

   20 грудня на факультеті педагогіки і психології відбулася грандіозна подія – Фестиваль казки «Казковий феєрверк», активними учасниками якого стали студенти 2-го курсу спеціальності «Дошкільна освіта».

   Уже сьомий рік поспіль студенти перевтілюються в героїв улюблених казок і дивують глядачів майстерною грою на сцені. Фестиваль казки відбувається в рамках щорічної благодійної акції «Дитинство: крок у майбутнє», ініційованої понад 10 років тому студентами спеціальності дошкільної освіти (керівник акції – доцент Гальченко Вікторія Миколаївна). Святкове дійство, приурочене до Дня Святого Миколая, покликане не тільки звеселяти глядачів, а й привернути увагу небайдужих людей до проблем обездолених дітей. Навесні студенти з цікавою навчально-розважальною програмою завітають у гості до вихованців дитячих будинків Києва й Київської області та подарують малятам радісні миті спілкування, чудові вистави та смаколики. 

ФестКазки2018 1 ФестКазки2018 2

   А в день Фестивалю студенти дивували своїх друзів та наставників яскравими костюмами, дотепними жартами, оригінальними постановками казок «Попелюшка» (202, 203 групи, сценаристи – Куцюруба Анастасія і Шершень Владислава) та «Золоте яйце» (205 група, авторський сценарій Сапатюк Анни). 

ФестКазки2018 3 ФестКазки2018 4

   Поважне журі, до якого увійшли заступник декана з виховної роботи Тітяєв Володимир Миколайович, завідувач кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості Цвєткова Ганна Георгіївна, доцент кафедри методик та технологій дошкільної освіти Корень Алла Миколаївна, комендант гуртожитку №3 Даниленко Діана Олександрівна, високо оцінили прояви творчості студентів-акторів, вручивши Дипломи в номінаціях: «За артистизм і почуття гумору» (205 група) й «За феєричність та неординарність» (202, 203 групи). А глядачі, у свою чергу, віддячили бурхливими аплодисментами. 

ФестКазки2018 5 ФестКазки2018 6

  Такими ж теплими оваціями супроводжували присутні в залі виступ завідувача кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості Цвєткової Ганни Георгіївни, яка привітала студентів з черговою життєвою перемогою – виступом на спеці в новому амплуа, та побажала дівчатам подальших успіхів і творчого зростання!
  І справді, щоразу студенти спеціальності «Дошкільна освіта» демонструють все нові й нові таланти на різноманітних заходах, підтверджуючи високий статус студента-драгоманівця!

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

8387908
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
3496
14082
79471
7404596
384410
449389
8387908

Your IP: 46.229.168.163
Server Time: 2020-01-24 06:02:05
   

Хто на сайті?  

На сайті 147 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ