Списки студентів нового набору 2018 року (бакалаврів і магістрів) на поселення у гуртожитки № 8 і № 3

Деталі
Перегляди: 936

гутрожитки 

Списки студентів нового набору 2018 року (бакалаврів і магістрів), розподілених на поселення у гуртожиток № 8 (вул. Космічна, 8в) і в грутожиток № 3 (вул. Маршала Тимошенка, 2з)

 

СПИСОК
студентів нового набору 2018 року (бакалаврів і магістрів),
розподілених на поселення у гуртожиток № 8 (вул. Космічна, 8в)

1. Абрамчук Марія Олександрівна
2. Архипова Наталія Віталіївна
3. Бабенко Тетяна Анатоліївна
4. Берегова Аліна Леонідівна
5. Бірюкова Юлія Анатоліївна
6. Бортник Вікторія Миколаївна
7. Васильчук Олександр Васильович
8. Ващенко Людмила Петрівна
9. Верховецька Марія Павлівна
10. Волик Тетяна Юріївна
11. Волошенко Анна Вікторівна
12. Гаврилюк Елеонора Борисівна
13. Гаврилюк Елеонора Борисівна
14. Гітуляр Богдана Миколаївна
15. Гнип Анастасія Ігорівна
16. Годунко Надія Юріївна
17. Голя Ангеліна Сергіївна
18. Гринь Аліна Сергіївна
19. Гринь Аліна Сергіївна
20. Гузій Яна Валеріївна
21. Дейнега Альона Володимирівна
22. Демчук Аліна Вікторівна
23. Демчук Ілона Ігорівна
24. Євплова Дарина Ігорівна
25. Єжель Роман Віталійович
26. Заєць Анна Леонідівна
27. Заєць Катерина Леонідівна
28. Іваненко Вікторія Олегівна
29. Іванчук Ірина Володимирівна
30. Іващенко Віта Миколаївна
31. Інгор Марія Сергіївна
32. Іскрицька Олександра Русланівна
33. Климець Галина Вікторівна
34. Клямар Анастасія Олегівна
35. Кобилянська Анна Вікторівна
36. Конєва Ірина Сергіївна
37. Конончук Ірина Володимирівна
38. Кравець Ангеліна Ігорівна
39. Крочак Юлія Миколаївна
40. Кулинич Милана Василівна
41. Лейба Анна Анатоліївна
42. Литвин Аліна Анатоліївна
43. Литвин Оксана Вікторівна
44. Лісничук Надія Василівна
45. Лугина Алла Володимирівна
46. Мироненко Аліна Сергіївна
47. Молодик Анастасія Сергіївна
48. Молодковець Катерина Миколаївна
49. Морозюк Ірина Андріївна
50. Належита Анна Вікторівна
51. Павлюк Оксана Євгеніївна
52. Пономаренко Євгеній Олегович
53. Попович Олеся Анатоліївна
54. Посохова Марія Миколаївна
55. Пухова Олена Сергіївна
56. Рогач Оксана Степанівна
57. Романюк Олександр Володимирович
58. Сенюк Олександра Михайлівна
59. Середа Ельвіра Дмитрівна
60. Степанченко Дарина Володимирівна
61. Ткаченко Катерина Евгенівна
62. Харченко Анастасія Олександрівна
63. Чемерис Наталія Андріївна
64. Черняк Юлія Вікторівна
65. Шаботова Валерія Вікторівна
66. Шаманська Олена Сергіївна
67. Шевченко Вікторія Сергіївна
68. Шляхтиченко Вікторія Олександрівна
69. Шпак Анжеліка Євгеніївна
70. Щедрова Анастасія Дмитрівна
71. Ярошовець Дарина Миколаївна

СПИСОК
студентів нового набору 2018 року (бакалаврів і магістрів),
розподілених на поселення у гуртожиток № 3 (вул. марш. Тимошенка, 2з)

1. Андреєва Анастасія Андріївна
2. Андрушко Вікторія Олександрівна
3. Балан Анастасія Володимирівна
4. Бобнєва Поліна Олександрівна
5. Борканин Софія Миколаївна
6. Бортник Вікторія Миколаївна
7. Брана Марія Василівна
8. Ваганова Аліна Павлівна
9. Войтюк Ірина Володимирівна
10. Воробей Юрій Олександрович
11. Гавриліна Ганна Сергіївна
12. Гишка Валентина Іванівна
13. Горяшина Дар'я Ігорівна
14. Гранацька Дарія Сергіївна
15. Грицаненко Альона Анатоліївна
16. Грицун Альона Вікторівна
17. Дорошенко Дарина Віталіївна
18. Дулатова Валерія Рустамівна
19. Єнько Олександра Вадимівна
20. Зіневич Тетяна Олегівна
21. Зозулюк Микола Сергійович
22. Ільчишена Анастасія Володимирівн а
23. Киян Анастасія Миколаївна
24. Коваль Ганна Олександрівна
25. Коваль Марина Юріївна
26. Коваль Софія Сергіївна
27. Ковальчук Наталія Сергіївна
28. Ковбель Катерина Володимирівна
29. Кожедуб Альона Олександрівна
30. Кордиш Юлія Миколаївна
31. Крайня Аліна Олександрівна
32. Лазоренко Ірина Ігорівна
33. Лачіна Вікторія Миколаївна
34. Лещенко Світлана Юріївна
35. Липчак Наталія Олександрівна
36. Лисай Ірина Сергіївна
37. Марченко Аліна Станіславівна
38. Мацкевич Георгій Валерійович
39. Микитюк Ольга Олегівна
40. Нєфьодов Ілля Павлович
41. Нікітчук Аліна Олександрівна
42. Ніколаюк Алла Володимирівна
43. Новак Марія Станіславівна
44. Олещенко Олена Сергіївна
45. Осадчук Анастасія Володимирівна
46. Отченко Галина Володимирівна
47. Охоцька Іванна Валеріївна
48. Папуша Анна Віталіївна
49. Пахарина Юлія Анатоліївна
50. Петриш Тетяна Олександрівна
51. Петрова Олена Олександрівна
52. Пищик Ганна Петрівна
53. Піковець Катерина Василівна
54. Пікульська Юлія Юріївна
55. Плахотнюк Тетяна Олександрівна
56. Полікарпова Роза Наджафовна
57. Прудченко Тетяна Іванівна
58. Рабінович Анна Олександрівна
59. Ревич Віта Віталіївна
60. Решетняк Аліна Анатоліївна
61. Рибас Катерина Юріївна
62. Рибачук Олеся Сергіївна
63. Родіна Оксана Віталіївна
64. Руденко Катерина Едуардівна
65. Савчук Дар'я Сергіївна
66. Саєнко Юлія Миколаївна
67. Свинчук Марія Олександрівна
68. Сердюк Вікторія Вікторівна
69. Середа Ельвіра Дмитрівна
70. Сингаївська Вікторія Валентинівна
71. Стаднійчук Анна Віталіївна
72. Стрілець Юлія Ростиславівна
73. Супрун Вікторія Анатоліївна
74. Терещук Ольга Миколаївна
75. Тернова Оксана Павлівна
76. Тисячна Олена Володимрівна
77. Тищенко Катерина В'ячеславівна
78. Томчук Ірина Андріївна
79. Топчієва Аліна Вікторівна
80. Топчієва Аліна Вікторівна
81. Туряниця Юлія Сергіївна
82. Цирук Альона Володимирівна
83. Черняк Юлія Вікторівна
84. Чілікіна Марія Олегівна
85. Чубукчі Софія Олександрівна
86. Шевчук Ірина Вікторівна
87. Шепет Олександра Андріївна
88. Шикеря Аліна Євгеніївна
89. Школьна Катерина Дмитрівна
90. Шпонько Валентина Володимирівна
91. Юрченко Анастасія Ярославівна
92. Юхименко Аліна Сергіївна
93. Ярмоленко Аліна Миколаївна
94. Яцикович Тетяна Михайлівна