Ви тут:  Головна Студентське портфоліо

Ласкаво просимо на сторінку портфоліо студентів кафедри образотворчого мистецтва. Вам потрібен творчий проект і ви вибираєте художника? Портфоліо - краще місце, де ви можете оцінити професіоналізм наших студентів і випускників.

Проект «Студентське портфоліо» кафедра образотворчого мистецтва розпочала з метою презентації творчого доробку студентів спеціальності «Образотворче мистецтво».

Подібно до того, як театр починається з вішалки, робота практично всіх художників починається з портфоліо. Портфоліо є свого роду візитною карткою для художника. Термін “портфоліо” походить від англ. portfolio - портфель або папка для документів. Сьогодні словом портфоліо називають список робіт фахівця, що представляють його вміння, навички і знання з кращих сторін. Мета портфоліо - переконати потенційного роботодавця чи клієнта працювати з Вами.

Основа професійного портфоліо - грамотна презентація фахівця. Головне завдання - довести потенційному клієнту, що без Вас йому не обійтися. Для цього достатньо показати, що Ви вмієте якісно працювати, нетрадиційно мислити і знаєте собі ціну.

Підходити до складання портфоліо потрібно зі всією серйозністю і відповідальністю. Портфоліо художника включає приклади художніх робіт, зроблених в різних жанрах і твори, що отримали призи на професійних конкурсах. У “Студентське портфоліо” Ви пропонуєте не більше 10 творчих робіт, що найбільш яскраво представляють Вашу творчу особистість.

У портфоліо також додається стисле резюме (не більше 150 знаків), в якому необхідно оригінально представити Ваші творчі принципи. Обов’язкова інформація для резюме:

• прізвище, ім'я, по батькові;
• освіта, курси підвищення кваліфікації;
• список сертифікатів, грамот, професійних нагород.

Приєднуйтесь і успіх чекатиме на Вас!

У цій категорії немає статей. Якщо дочірні категорії показуються на цій сторінці, то вони можуть містити статті.