Ви тут:  Головна Працевлаштування Приватний дитячий садочок «Тімка» запрошує на роботу молодих спеціалістів!

Приватний дитячий садочок «Тімка» запрошує на роботу молодих спеціалістів!

лого тiмка

Приватний дитячий садочок «Тімка» http://babysad.kiev.ua/ запрошує на роботу молодих спеціалістів, які хотіли б присвятити себе вихованню та розвитку дітей. Нам потрібні турботливі, чуйні, креативні, працьовиті та енергійні фахівці. Люди, які продовжують навчатися і розвиватися. Вихователі і педагоги, що обожнюють дітей і ставляться до них з повагою. Якщо Ви така людина, ми запрошуємо приєднатися до  нашого колективу.
Ви зможете:
- Своєчасно отримувати гідну заробітну плату
- Працювати в комфортних умовах з професійним матеріалом
- Підвищувати свій рівень кваліфікації
- Мати соціальні гарантії, а саме: перерву на обід, оплачувані лікарняні та відпустку
-Отримувати соціальний пакет
Надсилайте свої резюме та записуйтесь на співбесіду!
Дарницький район м. Києва
вул. Дніпровська набережна, 25