Ви тут:  Головна Конференції Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція (16.05.18)

Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція (16.05.18)

ОнлайнКонф ПН 2   16 травня 2018 р. весь професорсько-викладацький склад кафедри педагогіки і методики початкового навчання взяв участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції з міжнародною участю «Нові стратегії розвитку початкової освіти в умовах євроінтеграції» на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

ОнлайнКонф ПН 0

У режимі онлайн працювали науковці з Жешувського університету (Республіка Польща), «Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника», Київського університету імені Бориса Грінченка, Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, Рівненського державного гуманітарного університету, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

ОнлайнКонф ПН 1

Напрями роботи конференції охоплювали наступні питання:
1. Професійні домінанти в підготовці майбутніх учителів початкової ланки освіти в контексті Концепції нової української школи.
2. Наступність та перспективність дошкільної і початкової ланок освіти в сучасних умовах.
3. Психолого-педагогічні засади реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти.
4. Розвиток особистості молодшого школяра: компетентнісні орієнтири.
5. Гірська школа Українських Карпат: етнокультурний і виховний потенціал.
6. Стратегія здоров'язбереження як європейський вектор освіти.
7. Реалізація педагогіки партнерства в контексті розбудови нової української школи.
8. Розвиток інклюзивного освітнього середовища в початковій школі.
9. Модернізація сільської малочисельної школи: проблеми і перспективи.
10. Дидактичні проблеми функціонування віртуального освітнього простору.