Ви тут:  Головна Конференції Впровадження нової нормативної бази початкової освіти у професійну підготовку майбутніх учителів (14.05.18)

Кругл 1

За ініціативи кафедри педагогіки і методики початкового навчання 14 травня 2018 року на факультеті педагогіки і психології відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Впровадження нової нормативної бази початкової освіти у професійну підготовку майбутніх учителів». Учасниками семінару були представники педагогічних ВНЗ, які здійснюють підготовку відповідної спеціальності, зокрема Вінниці, Бердянська, Одеси, Полтави, Умані, Харкова, Хмельницького, Херсона, Чернігова та Києва.

Кругл 2 Кругл 4

Робота круглого столу здійснювалась в процесі обговорення наступних питань:
• шляхи реалізації Закону України про вищу освіту у практиці роботи сучасних ВНЗ;
• освітньо-професійні та освітньо-наукові програми підготовки сучасних кадрів педагогічної освіти;
• особливості підготовки майбутніх вчителів початкової школи в умовах автономності ВНЗ України;
• сучасні проблеми реалізації структури і змісту початкової школи;
• поєднання спеціальності та спеціалізацій у змісті підготовки вчителя початкової школи.

Кругл 5 Кругл 3