Ви тут:  Головна Конференції Науково-методичний семінар «Підготовка майбутніх учителів початкових класів до реалізації завдань Нової української школи» (23.01.19)

23.01.19.3 23.01.19 22

23 січня 2019 року  кафедрою педагогіки та методики початкового навчання було започатковано й проведено перше засідання науково-методичного семінару «Підготовка майбутніх учителів початкових класів до реалізації завдань Нової української школи».

23.01.19 1 23.01.19.5

Відкрила роботу семінару професор І. М. Шапошнікова, яка підкреслила внесок викладацького складу кафедри у впровадження ідей Нової української школи, співпрацю з державними установами в якості експертів, членів комісій з питань відбору підручників за новими освітніми стандартами, сертифікації вчителів початкових класів та ін.

23.01.19.6 23.01.19.4

У ході роботи семінару були представлені наступні доповіді, які викликали жваву дискусію:

1. Сучасний учитель як провідник ідей Нової української школи. Закон України «Про освіту», Державний стандарт початкової освіти (доповідачі – кандидати наук, доценти Л. І. Телецька, А. П. Лозенко, Т. В. Тесленко).

2. Особисті якості та функції педагога в контексті сучасних змін в початковій освіті (На основі аналізу типових освітніх програм НУШ) (доповідачі – викладачі з методик вивчення освітніх галузей початкової школи, кандидати наук, доценти Л. І. Телецька, Т. М. Васютіна, О. М. Кондратюк, В. Ф. Чайченко, В. Є. Григоренко, І. М. Янковська, О. М. Лук’янченко).