Ви тут:  Головна Конференції Актуальні проблеми сучасної психології розвитку (30.03.18)

Актуальні проблеми сучасної психології розвитку (30.03.18)

АктуальніПс 1

30 березня 2018 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ ПСИХОЛОГІЇ РОЗВИТКУ». Метою конференції було обговорення теоретичних та прикладних проблем сучасної психології розвитку в умовах соціальних й освітніх змін.

На засіданні виступили: декан факультету педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, академік НАПН України, доктор педагогічних наук, професор Бондар Володимир Іванович; директор Інституту психології НАПН України імені Г.С.Костюка, дійсний член НАПН України, доктор психологічних наук, професор Максименко Сергій Дмитрович; завідувач кафедри глибинної психології і психолого-соціальної реабілітації Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, дійсний член НАПН України, доктор психологічних наук, професор Яценко Тамара Семенівнадійсний член НАПН України, доктор педагогічних наук, професор факультету корекційної педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова Бондар Віталій Іванович; декан факультету психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, доктор психологічних наук, професор Булах Ірина Сергіївна; завідувач відділу гуманітарної безпеки Національного інституту стратегічних досліджень, кандидат філософських наук Черненко Тетяна Василівна; завідувач кафедри психології і педагогіки факультету педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, кандидат психологічних наук, доцент Лапченко Інна Олександрівна.

АктуальніПс 2 АктуальніПс 4

Тематичними напрямами роботи конференції були:
– Теоретичні та методологічні проблеми сучасної психології розвитку та шляхи їх розв'язання.
– Психологічні проблеми розвитку особистості в умовах соціальних змін.
– Психологічна допомога особистості: теорія, актуальні проблеми та новітні досягнення.
– Проблеми особистісно-професійного становлення фахівця на сучасному етапі.

АктуальніПс 3   Також під час конференції учасники мали змогу відвідати ряд майстер класів, а саме:
 • «Використання репродукцій художніх полотен у глибинно-корекційному процесі» (модератор – Яценко Тамара Семенівна),
 • «Ресурс як перший крок у подоланні труднощів дитини і родини» (модератор – Ратинська Олена Миколаївна),
 • «Світ відносин. Етюди на піску» (модератор – Паламарчук Інга Генріхівна, Медко Анастасія Олександрівна),
 • «Робота психолога із створення творчого самопочуття фахівця педагогічної сфери» (модератор – Рашковська Ілона Владиславівна)

Програма скріншот

Програма конференції