Ви тут:  Головна Конференції

 

14 травня наш факультет мав величезне задоволення проводити наживо пленарне засідання Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні проблеми психології розвитку особистості» засобами сервісу Zoom з прямою трансляцією на Facebook.

 

14.05.20 Міжнародна конференція

У вівторок 12 травня об 11:00 відбулась пряма трансляція VII Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції «Науковий простір студента: пошуки і знахідки» засобами сервісу Zoom на сторінці Факультету педагогіки і психології у Facebook. І за одну добу відео трансляції вже набрало 1 тисячу переглядів! Тож пропонуємо вашій увазі короткий звіт події, до якої готувались із хвилюванням, удосконалюючи свої навички спілкування онлайн.

 12.05 Всеукр студ конференція 1

 

У суботу 25 квітня наш традиційний День відкритих дверей на Факультеті педагогіки і психології відбувся в оновленому форматі. Щоб познайомити абітурієнтів і батьків майбутніх вступників із факультетом та його життям, а також надати відповіді на актуальні питання вступу, ми організували онлайн-трансляцію Zoom-конференції до Дня відкритих дверей на Facebook!

 ДВД Zoom Обкладинка

ЗНК 15.05.19.1 ЗНК 15.05.19.3 ЗНК 15.05.19.2

   З 13 по 17 травня 2019 року на факультеті педагогіки і психології проходила звітно-наукова конференція «Єдність навчання та результати наукових досліджень – головний принцип професійної підготовки в університеті» серед викладачів, аспірантів і докторантів за підсумками наукових досліджень 2018 року.

НУШ 23.04.19.0     23 квітня 2019 року доцент кафедри української мови та методики навчання Чабайовська Марія Іванівна взяла участь у науково-методичному семінарі на тему: "Формування національно-культурної ідентичності особистості молодшого школяра в умовах становлення Нової української школи: реалії та перспективи", який проводився в Науково-методичному центрі управління освіти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації спільно з кафедрою української мови та методики навчання факультету педагогіки і психології НПУ імені М.П.Драгоманова. До заходу були залучені вчителі початкових класів, які будуть працювати за програмою Нової української школи в 2019-2020 навчальному році.

Сторінка 1 із 4