Ви тут:  Головна Газета "Не Формат" Наші новини

“Покажи, на що ти здатний!”- під таким лейтмотивом вже втретє відбудеться помпезне талант-шоу серед студентів нашого університету.
Можливо, вам здасться, що натяки на грандіозність цього заходу- це лише вдала бравада. Але ви не переконаєтеся у зворотному, якщо не візьмете участі!

Минають дні. Ми все частіше поринаємо у вир футуристичного світу, забуваючи, що є ще щось, неоціненне, святе. Це традиції наших прадідів. Вони зароджувалися тоді, коли людина всім своїм єством намагалася знайти відповідь на хвилюючі її запитання, тоді, коли вогонь був священним, тоді, коли грім вважався божим знаменням. Саме тому обряди мають надзвичайний енергетичний потенціал, несучи частину мудрості сивих віків. Вони стали невидимим місточком у взаємодії людини зі світом. Але, нажаль, чи то через необізнаність, чи то через щоденну зайнятість ми все більше віддаляємося від звичних для наших пращурів ритуальних дій.