RSS

   Сторінка «Художня галерея» запрошує всіх бажаючих відкрити для себе таємниці творчості молодих художників – студентів кафедри образотворчого мистецтва нашого університету. В ній представлена лише частина їх напруженої і талановитої роботи. Багато хто з Вас буде вражений їх чистотою та щирістю. Ми сподіваємося, що суворим шанувальникам прекрасного зустрінеться близький Вашому пошуку і прагненням сюжет, мотив, образ, стиль. Оцініть його! І тоді на День святого Валентина щорічно ми з Вами визначимо щасливця, найбільш приголубленого нашими глядацькими серцями.

   Проект “Художня галерея”  кафедра образотворчого мистецтва започатковує з метою презентації творчого доробку студентів спеціальності “Образотворче мистецтво”. У віртуальні зали галереї потрапляють кращі студентські роботи, відібрані в результаті екзаменаційних переглядів Художньою радою кафедри образотворчого мистецтва. Структура проекту дозволяє ознайомитись як з художніми роботами студентів попередніх років, так і поточного.

   Творчі роботи студентів студентів протягом року можна оцінювати шляхом голосування безпосередньо на сайті. Підрахунок голосів протягом  поточного року визначить переможця року – Маестро глядацьких симпатій.

Включаймося в творчий марафон довжиною в один рік!

2013
2013
2014
2014
2015
2015
2016
2016
 
 

 Статистика

 

Категорія

Кількість опублікованих зображень в Категорії: 0
Кількість не опублікованих зображень в Категорії: 0
Переглядів Категорії: 9710 x

Зображення в Категоріїї, що переглядаються найбільше

Отанні додані зображення в Категорії

Powered by Phoca Gallery