Додатки до робочих програм дисциплін з урахуванням умов дистанційного навчання відповідно до навчального розкладу й навантаження викладачів (на виконання наказу ректора університету Віктора Андрущенка №187-П від 11.03.2020 і розпорядження декана факультету Тараса Олефіренка №11 від 16.03.2020)  розміщені у кабінеті дистанційного навчання.

Робочі програми з дисциплін кафедри

1. Сучасна українська мова з практикумом ("Бакалавр", "Початкова освіта")
  2. Українська мова за професійним спрямуванням ("Бакалавр", "Початкова освіта")
  3. Українська мова за професійним спрямуванням ("Бакалавр", "Образотворче мистецтв, декоративне мистецтво, реставрація", 10ом)