Додатки до робочих програм дисциплін з урахуванням умов дистанційного навчання відповідно до навчального розкладу й навантаження викладачів (на виконання наказу ректора університету Віктора Андрущенка №187-П від 11.03.2020 і розпорядження декана факультету Тараса Олефіренка №11 від 16.03.2020)  розміщені у кабінеті дистанційного навчання.

ОС Бакалавр:

1. Дошкільна лінгводидактика (ОС Бакалавр, Дошкільна освіта)
  2. Етнокультурні технології в роботі з дітьми (ОС Бакалавр, Дошкільна освіта)
  3. Інклюзивна освіта (ОС Бакалавр, Дошкільна освіта)
  4. Інклюзивне освітнє середовище (ОС Бакалавр, Дошкільна освіта)
  5. Комп’ютерні технології в роботі з дітьми (ОС Бакалавр, Дошкільна освіта)
  6. Культурно-дозвіллєва діяльність дітей (ОС Бакалавр, Дошкільна освіта)
  7. Література для дітей іноземною мовою (ОС Бакалавр, Дошкільна освіта)
  8. Логопедичні технології (ОС Бакалавр, Дошкільна освіта)
  9. Математика з методикою викладання в початковій школі (ОС Бакалавр, Дошкільна освіта)
  10. Методика викладання освітньої галузі "Здоров’я і фізична культура" (ОС Бакалавр, Дошкільна освіта)
  11. Методика викладання освітньої галузі «Мистецтвознавство» (ОС Бакалавр, Дошкільна освіта)