Додатки до робочих програм дисциплін з урахуванням умов дистанційного навчання відповідно до навчального розкладу й навантаження викладачів (на виконання наказу ректора університету Віктора Андрущенка №187-П від 11.03.2020 і розпорядження декана факультету Тараса Олефіренка №11 від 16.03.2020)  розміщені у кабінеті дистанційного навчання.

ОС Бакалавр:

1. Арт-терапія в роботі з дітьми (ОС Бакалавр, Дошкільна освіта)
  2. Психологія дитяча (ОС Бакалавр, Дошкільна освіта)
  3. Іміджеологія (ОС Бакалавр, Дошкільна освіта)
  4. Іміджеологія (ОС Бакалавр, Дошкільна освіта, 4 курс)
  5. Конфліктологія в галузі освіти (ОС Бакалавр, Дошкільна освіта)
  6. Країнознавство для дітей (Дошкільна освіта)
  7. Основи наукових досліджень (ОС Бакалавр, Дошкільна освіта)
  8. Основи ігрової діяльності дітей дошкільного віку (ОС Бакалавр, Дошкільна освіта)
  9. Педагогічна взаємодія з сім’єю (ОС Бакалавр, Дошкільна освіта)
  10. Педагогіка дошкільна (ОС Бакалавр, Дошкільна психологія)
  11. Соціальні комунікації (ОС Бакалавр, Дошкільна освіта)