Ви тут:  Головна Аспірантові Оголошення й події Аспірантам про "Особливості організації гендерного виховання дітей дошкільного віку"

1 червня 2021 року у Міжнародний день захисту дітей завідувачка лабораторією дошкільної освіти і виховання Інституту проблем виховання НАПН України, доктор педагогічний наук, доцент, стейкхолдер Рейпольська Ольга Дмитрівна провела для викладачів кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та аспірантів інтерактивну лекцію на тему: «Особливості організації гендерного виховання дітей дошкільного віку».

аспіранти тренінг

Лектор презентувала аспірантам актуальну проблему, розмежувала поняття стать і гендер, переконала у важливості гендерної рівності чоловіків і жінок та впровадженні гендерного виховання у заклади освіти.

Підсумовуючи матеріал лекції, дійшли висновку, що впровадження змісту гендерного виховання здійснюється на основі діяльнісного та конкретно-історичного підходу за умови реалізації ґендерного підходу в усіх ланках освітнього процесу; усвідомленні проблем ґендерного паритету; збагаченні емоційного світу, створенні умов для розвитку індивідуальних здібностей з метою самореалізації особистості; оволодінні обсягом знань про упередження щодо кожної статі та їх усвідомлення.

Загалом лекція відбулася у приємній науковій атмосфері, яка сприяла активному обміну думками аспірантів вербально та у чаті. Зустріч налаштувала на подальшу співпрацю між кафедрою педагогіки і психології дошкільної освіти та лабораторією дошкільної освіти і виховання Інституту проблем виховання НАПН України.