Ви тут:  Головна Uncategorised Державний музей іграшки

Державний музей іграшки

IMG 1599                                     Нестандартні заняття в Державному музеї іграшки
                                           з навчального курсу «Дитинознавство»
                                    студентів І-го курсу спеціальності «Дошкільна освіта»

Нещодавно зі студентами І-го курсу спеціальності «Дошкільна освіта» були проведені заняття (лекція-візуалізація і практикум) з навчального курсу «Дитинознавство» в Державному музеї іграшки. Під керівництвом викладача, доцента Шулигіної Раїси Андріївни студенти знайомились з надзвичайно барвистою і різноманітною колекцією іграшок, яка вразила своєю красою, етнорисами та матеріалами з яких вони зроблені: сиру, дерева, глини, тканини, трави, соломи, картону, порцеляни...

Немає сумніву, що саме такі витвори мистецтва, характерні для того чи іншого народу, відкривають світ для дітей та дорослих, допомагають в сучасних умовах відчути естетичну насолоду, приналежність до свого народу та його культури.
Іграшка має величезний виховний потенціал, а гра в неї не залишає байдужими нікого! ... і нас теж!
Принагідно завдячуємо директору музею Гладун Людмилі Валентинівні та його співробітникам за надану можливість «перейнятися дитинством» і водночас здобути вкрай корисну навчальну інформацію.