Ви тут:  Головна Uncategorised Щиро вітаємо Володимира Івановича Бондаря з днем народження!

Щиро вітаємо Володимира Івановича Бондаря з днем народження!

Я прошу у Бога одного – дай часу для творення Добра людям
Володимир Бондар
    22 січня 2020 року педагогічний загал України відзначав 84-ліття від дня народження і 64 роки науково-педагогічної діяльності Володимира Івановича Бондаря – доктора педагогічних наук (1986), професора (1987), члена-кореспондента (1994) та дійсного члена АПН України (1999), члена бюро відділення загальної педагогіки та філософії освіти академії, відмінника освіти СРСР (1976), відмінника освіти України (2001), заслуженого працівника освіти України (2000), лауреата премії імені В. І. Вернадського (2001), заслуженого професора Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова – декана факультету педагогіки і психології.
 22.01.2020 1
    Ректор Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова академік Віктор Петрович Андрущенко та проректори  професор Р. М. Вернидуб, професор Г. М. Торбін, професор В. Г. Лавриненко, начальник навчально-методичного центру професор Т. О. Олефіренко, голова профспілкової організації професор І. Т. Горбачук, начальник центру по роботі з персоналом професор Т. А. Жижко, декани факультетів привітали Володимира Івановича на урочистому засіданні Вченої ради факультету педагогіки і психології та вручили нагороди: медаль «За наукові досягнення» й почесну грамоту ректора університету. 
22.01.2020 2
   Зі щирими словами привітання гості зазначили, що педагогічний й науковий досвід Володимира Івановича є джерелом розвитку високих педагогічних технологій і технік, зростання молодих учених і педагогів. Педагогічне надбання Володимира Бондаря ще не до кінця осмислено, не освоєно належним чином глибинної філософської суті, яка в ньому закладена. Було підкреслено, що блискучі теоретично-методичні розробки в галузі освіти й виховання, педагогіки та психології, методології освіти і навчання, дидактики вищої й середньої школи, представлені у працях науковця, не залишаються поза увагою педагогічної громадськості.
bondar 6
    Гості також відзначили, що маститий вчений-дидакт Володимир Іванович Бондар створив наукову школу з проблем дидактики середньої й вищої освіти, яку пройшли понад 50 кандидатів і докторів наук, захищених під його керівництвом.
 
bondar 1    Це далеко не повний перелік досягнень Володимира Івановича та посад, які він обіймає. Усе, що пов’язано з педагогікою, стосується і його діяльності.
22.01.2020 4 Кафедра педагогіки та методики початкового навчання