Ви тут:  Головна Події

6 серпня 2020 року в ефірі Парламентського телеканалу "Рада" у дискусійній програмі "ПолітикаUA" в обговоренні "Вступної кампанії 2020" взяв участь професор Тарас Олефіренко, декан Факультету педагогіки і психології, відповідальний секретар Приймальної комісії НПУ імені М.П.Драгоманова. В інтерв'ю мова йшла про особливості цьогорічної вступної кампанії та її ефективний старт (незважаючи на відчутний вплив Covid-19), про результати очного зовнішнього незалежного оцінювання (у тому числі для вступників у магістратуру), проведеного з дотриманням усіх необхідним вимог щодо захисту і запобігання захворюванню, про нюанси створення та реєстрації електронних кабінетів за рекомендаціями МОН України, про терміни зарахування абітурієнтів до ЗВО і збільшення держзамовлення на бюджетні місця у підтримку прав громадян на здобуття вищої освіти. Ще більше цікавої і корисної інформації про Вступ-2020 почуєте, переглянувши відео >>>

Для всіх випускників, що залишилися в цьому році через пандемію коронавірусу без свята, а також для тих, хто не мав можливості потрапити на онлайн-випускниий у Google Meet, ми підготували відеопривітання із щирими побажаннями від ректора, декана та завідувачів кафедр.

Останні у поточному навчальному році захисти бакалаврських та магістерських робіт після гідного складання підсумкової атестації студентами випускних курсів успішно завершені.

Цей рік був особливим для освітян нашого факультету. Під керівництвом молодого декана Тараса Олефіренка ми пізнавали сучасні можливості освітніх технологій, переосмислювали свої ролі, здобували нові знання, опановували корисні навички, долали не бачені досі перепони, зберігали психічну стійкість і надихали один одного своїми досягненнями на подальшу плідну працю.

Тож згадаймо і підведемо підсумки роботи колективу Факультету педагогіки і психології у 2019-2020 н.р., про які вже доповідав Тарас Олексійович на онлайн-ректораті  28 травня, і додамо дещо нове.

Факультет педагогіки і психології вітає Золотаренко Тетяну Олександрівну – студентку 4 курсу (4-ПН групи) спеціальності «Початкова освіта» – з перемогою у VІІ Конкурсі «Кращий студент-науковець – 2020», що традиційно в кінці року проводиться в нашому університеті. За наукові здобутки Тетяна виборола почесне III місце.

До привітань приєднується декан факультету професор Тарас Олефіренко та бажає переможниці не втрачати прагнення до пізнання, бо наука – це захопливий шлях відкриттів і починати займатися нею треба ще зі студентських років.

Молодець!!! Так тримати!!! Бажаємо подальших успіхів та звершень!

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова – один із 69 університетів України, що входять до U-Multirank. Загальна оцінка роботи університету визначена за різними показниками – 7А («дуже добре»). Найвищий показник університет має у профілі «наукові дослідження».

 

U-Multirank – рейтинг вищих навчальних закладів, який був прийнятий Європейським Союзом 30 січня 2013 року в Дубліні. Основною метою «U-Multirank» є формування об'єктивного уявлення про різні сфери діяльності ЗВО.

 

Дочірні категорії

66 років відділяє нас від тих травневих днів, коли відлунали останні залпи найстрашнішої і найкровопролитнішої в історії людства війни. Але безсмертний подвиг переможців, які відстояли свободу і незалежність своєї Вітчизни, очистили рідну землю від чужоземної навали, принесли свободу народам поневоленої Європи, світу не підвладний часу. У цей славний день ми повертаємося до незабутньої весни 45-го, згадуємо тих, хто у жорстокій битві виборов нашу перемогу. Так розпорядився довгий і кривавий календар війни, але навіть коли б ця війна завершилася віншу пору року, Перемога все одно означала б відродження, оновлення, повернення до життя — те, що несе світові весна.

Сторінка 1 із 52