Ви тут:  Головна Події Запрошуємо взяти участь у роботі Всеукраїнського круглого столу «Інноваційна стратегія Базового компоненту дошкільної освіти (2021) – нова якість вищої освіти»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі в роботі Всеукраїнського круглого столу

«Інноваційна стратегія Базового компоненту дошкільної освіти (2021) – нова якість вищої освіти».

Круглий стіл відбудеться 18 січня 2021 року в онлайн-форматі

Початок онлайн-трансляції о 12:00 годині (Google Meet)

Посилання на зустріч:

Мета круглого столу: об’єднання зусиль науковців, стейкхолдерів та практиків України щодо розповсюдження та впровадження оновленого стандарту дошкільної освіти; удосконалення, гармонізація освітніх програм та професійної підготовки майбутніх вихователів відповідно до потреб сьогодення у педагогічному закладі вищої освіти; зміцнення основ репутаційного капіталу педагогічних університетів, поруч з новою культурою якості та доброчесності.

До участі запрошуються: науковці, викладачі університетів та обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, працівники методичних служб, керівники закладів дошкільної освіти, педагоги, батьки, працівники психологічної служби системи освіти, фахівці інших спеціальностей, хто опікується дитинством.

>>>Інформаційний лист<<<

18.01.2021 Круглий стіл