Ви тут:  Головна Події Запрошуємо до участі в роботі ІІІ Міжнародного симпозіуму «Освіта і здоров’я підростаючого покоління»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ Міжнародного симпозіуму «Освіта і здоров’я підростаючого покоління»,

який буде проводитися в режимі on-line із використанням платформи Zoom

11 – 14  травня 2021 року.

СИМПОЗІУМ ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ ТА

15-РІЧЧЮ ПІДГОТОВКИ ВЧИТЕЛЯ ОСНОВ ЗДОРОВ’Я В УКРАЇНІ

Організатори симпозіуму:

• Факультет педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова
  • Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України
  • Громадська організація «Спілка освітян України»
  • Факультет фізичного виховання Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка МОН України
  • Факультет географічно-біологічний Педагогічного Університету імені комісії Народної Освіти в Кракові (Польща)

До участі в роботі симпозіуму запрошуються викладачі вищих навчальних закладів, науковці, докторанти, аспіранти, студенти, керівники дослідно-експериментальних освітніх закладів з питань здоров’я збереження, методисти та вчителі, учні-переможці ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України.

Деталі в  >>>інформаційному листі

11 14.05.21 Симпозіум