Ви тут:  Головна Події Запрошуємо до участі у проєкті "Досвідчений майбутній вчитель із транскультурною ідентичністю"

Оголошується відбір студентів для участі в проєкті "Досвідчений майбутній вчитель із транскультурною ідентичністю" в рамках програми Студентської Академічної Мобільності (Student academic mobility) від House of Europe  (2021–2022 рр.)!

Для участі у програмі академічної мобільності SAM запрошуються здобувачі вищої освіти другого курсу напрямку 014 Середня освіта. Біологія і здобувачі третього курсу напрямку 012 Дошкільна освіта та 014 Середня освіта. Математика (станом на 01.09.2021 р.).

НПУ імені М.П. Драгоманова та Тернопільський національний педагогічний університет імені В. Гнатюка є партнерами проєкту "Досвідчений майбутній вчитель із транскультурною ідентичністю" в рамках програми Студентської Академічної Мобільності (Student academic mobility) від House of Europe  (2021–2022 рр.).

Відповідно до умов проєкту студенти НПУ імені М.П. Драгоманова мають можливість навчатися в Тернопільському національному педагогічному університеті імені В. Гнатюка упродовж  двох місяців осіннього семестру 2021-2022 навчального року (з 1 жовтня по 30 листопада) з повним фінансуванням: виплатою стипендії, оплатою проживання та відшкодуванням дорожніх витрат, а головне – отримають унікальний досвід навчання та проживання в нових для себе ЗВО та регіонах України.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

• бути студентом зазначеного вище курсу і спеціальності на 01.09.2021;
  • на час мобільності студентам повинно бути 18 років;
  • програма відкрита для громадян України та постійних / тимчасових резидентів;
  • програма відкрита як для бюджетних студентів, так і для студентів, що навчаються за контрактом.

Для здобуття індивідуального гранту аплікантам необхідно до 2 липня 2021 року заповнити гугл-форму https://forms.gle/S5dGsw8FkmzKviBU7, в яку потрібно завантажити довідку про середній бал залікової книжки (або скрін електронного журналу), мотиваційний лист, копії матеріалів конференцій, статті у фахових виданнях, сертифікати тощо (за наявності).

Будуть враховані наступні критерії участі в SAM:

• середній бал (не менше 80 ECTS) – макс. 30% загальної оцінки;
  • дослідницька діяльність – макс. 20% загальної оцінки;
  • мотиваційний лист – макс. 20% загальної оцінки;
  • співбесіда із аплікантом – не більше 20% загальної оцінки;
  • інші види діяльності (напр. громадянська, соціальна активність тощо) в яких студент має високі результати – не більше 10% загальної оцінки.

На підставі критеріїв відбору формується рейтинговий список кандидатів, що дозволяє згодом сформувати список номінованих кандидатів на участь у програмі мобільності та резервний список. Заявники, які набирають найвищі бали проходять співбесіду 5 липня 2021.

Додаткові питання за телефоном – (044) 234-37-55 (відділ міжнародних зв’язків)

САМ оголошення