Ви тут:  Головна Події Із Днем закоханих і Міжнародним днем дарування книг!

Із Днем закоханих і Міжнародним днем дарування книг!

 

14 лютого у багатьох країнах відзначається День святого Валентина або День усіх закоханих. Вважається, що це свято існує вже понад 16 століть, а подібні свята, присвячені найпрекраснішому почуттю, з'явилися за часів давніх язичницьких культур. При цьому, в кожній країні світу є свої правила й звичаї святкування. А от в Ірані та Саудівській Аравії День усіх закоханих… заборонено! І ті, хто намагається відсвяткувати, але потрапляє на очі місцевій поліції, мусять заплатити великий штраф...

 

Окрім Дня Святого Валентина, світ святкує сьогодні Міжнародний день дарування книг.


Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day) – це добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році американкою Еммі Бродмур і спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек.
Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, рідним. Вважається, що у цей день мають об'єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання.

 

Чому ми вирішили привітати Вас сьогодні із днем Святого Валентина? А тому, що ми закохані в свою професію і йдемо за покликом серця. Адже робити щось корисне та ще й з любов'ю – це справжнє щастя! А ще даруйте один одному книги! ;)

 

День закоханий і День книги