Ви тут:  Головна Події XII Всеукраїнська олімпіада з образотворчого мистецтва імені професора Миколи Кириченка

17 квітня проведено XII Всеукраїнську олімпіаду з образотворчого мистецтва імені професора Миколи Кириченка для вступників 2021 року в онлайн-форматі. Цього року географія учасників була особливо широкою: Клавдіївське ЗЗСО 1-3 ступенів імені Олександра Рибалка, Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільського молоді, Бориспільський НВК ім. К. Могилка, Центр творчості дітей та юнацтва Святошинського району міста Києва, Київський Індустріальний Коледж, Бізнес коледж ПВНЗ «Європейський університет”, Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка, Художня майстерня образотворчого мистецтва  «Палітра» для школярів та юнацтва, київські школи №163, 200, 8 та інші заклади.

олімпіада ОМ 2021 1

Учасники  презентували творчу роботу в обраному жанрі та виді образотворчості, а також академічний рисунок і живопис. Журі під керівництвом Заслуженого майстра народної творчості України доцента Оксани Смірнової та за участі старших викладачів кафедри Любомира Цебенка і Вікторії Карпенко провело декілька днів у жарких дебатах для того, щоби визначити переможців.

Знімок екрана о 11.24.04

Цьогорічні роботи вразили своїм високим академічним і творчим рівнем. І нарешті сьогодні було оголошено переможців. Ними стали:

молодша група 1 місце – Аліна Святенко;
молодша група 2 місце – Алевтина Нескоромова і Антоніна Колісниченко;
молодша група 3 місце – Марія Вискочил і Ольга Скидан;
старша група 1 місце – Юлія Іванова;
старша група 2 місце – Святослав Толочин і Аліна Воробей;
старша група 3 місце – Деніс Полозов і Василина Сухова;
студенти коледжів 1 місце – Алісія Хоруженко;
студенти коледжів 2 місце – Лілія Поліщук;
студенти коледжів 3 місце – Андрій Кучеренко.

Гості олімпіади отримали відповіді на свої запитання щодо цьогорічної вступної кампанії, а кафедра впевнилася в чудових перспективах поповнення студентської лави.

Святенко Аjpg

Аліна Святенко