Ви тут:  Головна Події ВІТАЄМО !!!

ВІТАЄМО !!!

  кон           Шановні колеги, маємо перші наукові здобутки в новому році. Огородникконк Ірина Олегівна - студентка 4 курсу 406 ДШЛ групи –  перемогла в II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта», що проходив у  Глухівському національному педагогічному університеті імені О.Довженка (м. Глухів, 23 лютого 2017 року) та отримала диплом III ступеня.

Щиро вітаємо Ірочку з перемогою та бажаємо подальших успіхів і наукових здобутків! Нехай жага доконку пошуків і відкриттів розкриває нові обрії та можливості невичерпного джерела знань! Зичимо здоров’я, радості, бадьорості духу, завжди бути яскравою, красивою, мудрою і сильною. Нехай душа народжує прекрасні мрії, а розум втілює їх у життя.

 

конкурВисловлюємо слова вдячності науковому керівнику – Шулигіній Раїсі Андріївні, кандидату педагогічних наук, доценту кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості факультету педагогіки і психології –  за ґрунтовну підготовку наукової роботи до Конкурсу (Тема наукової роботи: "Формування культури повсякденного спілкування дітей старшого дошкільного віку з проявами агресивної поведінки засобами гри").

 

 

 

ТАК ТРИМАТИ!!!Ми пишаємося вами!

DSC 0665