Ви тут:  Головна Події Вітаємо з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук!

Колектив Факультету педагогіки і психології щиро вітає доцента кафедри медико-біологічних та валеологічних основ охорони життя і здоров'я Валентину Григорівну Білик та її наукового консультанта, доктора педагогічних наук, професора Сущенко Людмилу Петрівну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

23.04.21 захист Білик В

Тема дисертації: "Теоретичні і методичні засади природничо-наукової підготовки майбутніх психологів у закладах вищої освіти". Захист відбувся 23 квітня 2021 року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова.

захист

23.04.21 захист Білик В 2

23.04.21 захист Білик В 1

Це результат творчого пошуку, твердості духу, сили волі та самовіддачі. Бажаємо Валентині Григорівні міцного здоров'я, успішного втілення наукових задумів, наснаги й натхнення в професійному зростанні та в майбутніх цікавих наукових проектах, спрямованих на розвиток національної освіти!