Ви тут:  Головна Події Вітаємо з перемогою у конкурсі зі спеціальності «Дошкільна освіта»!

Вітаємо з перемогою у конкурсі зі спеціальності «Дошкільна освіта»!

Факультет педагогіки і психології на чолі з деканом Тарасом Олефіренком вітає студентку Юлію Коваль та її наукового керівника Наталію Волощенко з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Юлія КовальКоваль Юлія Олександрівна – студентка першого курсу магістратури (102‑МДПН групи) спеціальності «Дошкільна освіта» Факультету педагогіки і психології – здобула диплом III ступеня  за результатами  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта», що проходив у Бердянському державному педагогічному університеті (м. Бердянськ, березень 2020 р.). Тема наукової роботи: «Розвиток пізнавальної активності дітей старшого дошкільного віку засобами ігрових освітніх технологій».

Волощенко Наталiя Олександрiвна фото 1Науковий керівник – старший викладач кафедри методик та технологій дошкільної освіти Волощенко Наталія Олександрівна – має 26-річний стаж педагогічної діяльності і 22 роки – викладацької. Готує майбутніх фахівців дошкільного профілю  до інтегрованого навчання, розвитку логіко-математичних здібностей, реалізації інтегративного підходу в навчанні дошкільників іноземної мови.

Вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності та досягнень у майбутньому!

→Лист від Галузевої конкурсної комісії про нагородження дипломом ІІІ ступеня