Ви тут:  Головна Події Вітаємо студентів першого курсу з посвятою!

Вітаємо студентів першого курсу з посвятою!

Посвята у 1 курс 1     Величний початок навчальних звершень! Вітаємо студентів першого курсу спеціальності «Дошкільна освіта»!
    З великим задоволенням та радістю викладачі кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості на чолі з завідуючою доктором педагогічних наук, професором Цвєтковою Ганною Георгієвною та в.о. декана факультету педагогіки та психології, доктором педагогічних наук, професором Матвієнко Оленою Валеріївною взяли участь в урочистостях з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова у студенти.

Церемонія вручення символів студентства – Ключа від Країни Знань та Студентського квитка проходила 3 вересня 2019 року у стінах Міжнародного центру культури і мистецтв Профспілок України. Величні слова ректора університету академіка НАПН України, доктора філософських наук, професора Андрущенка Віктора Петровича, привітання шановних гостей та незабутня концертна програма – надихнули наших першокурсників на плідне навчання, професійні звершення та віру у свої сили!

Посвята у 1 курс Посвята у 1 курс 3
Посвята у 1 курс 2 Посвята у 1 курс 4