Ви тут:  Головна Події Вітаємо випускників! 👩‍🎓🎊👨‍🎓

Вітаємо випускників! 👩‍🎓🎊👨‍🎓

Щиро вітаємо випускників – бакалаврів і магістрів Факультету педагогіки і психології Національного педагогчного університету імені М. П. Драгоманова з успішним завершенням навчання та отриманням дипломів.

13 липня 2021 року о 13:00 в актовій залі Центрального корпусу Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова відбулась урочиста церемонія випуску бакалаврів і магістрів спеціальностей "Середня освіта (Здоров'я людини)", "Дошкільна освіта", "Початкова освіта", "Психологія (Практична психологія)", "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація".  

Дорогі друзі, шановні випускники! Цей урочистий день назавжди залишиться палким спогадом у ваших серцях. Адже випускний – це остаточне підбиття підсумків роботи студентів і викладачів, урочисте оприлюднення результатів спільної плідної праці. 

Бажаємо вам оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів, щедрої долі, вірних друзів і невичерпної наснаги! 

Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане наша держава. Тож нехай Вам щастить у нових звершеннях!

Пишаємося вами і бажаємо вам, переступивши поріг рідної альма-матер, повністю знайти себе в цьому житті, самореалізуватися та досягти не однієї вершини успіху.

І пам'ятайте, що двері ФПП завжди залишаються відкритими для вас!

 

випуск фпп 13.06.21 01

 

випуск фпп 13.06.21 02

 

випуск фпп 13.06.21 1

 

випуск фпп 13.06.21 6

 

випуск фпп 13.06.21 4

 

випуск фпп 13.06.21 3

 

випуск фпп 13.06.21 5