Ви тут:  Головна Події Трансляція VII Всеукраїнської науково-практичної студентської інтернет-конференції «Науковий простір студента: пошуки і знахідки»

Шановне студентство! Шановні колеги! Факультет педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова запрошує студентів педагогічних спеціальностей коледжів, університетів до участі у роботі VII Всеукраїнської науково-практичної студентської інтернет-конференції «Науковий простір студента: пошуки і знахідки». Онлайн-зустріч відбудеться 12 травня 2020 року об 11.00 на платформі Zoom із прямою трансляцією у Facebook.

Метою конференції є обговорення та пошук рішень актуальних проблем сучасної педагогічної та психологічної науки.

Усі бажаючі можуть приєднатися до конференції за наступним посиланням: https://zoom.us/j/95646948485, а також спостерігати за прямою трансляцією на нашій сторінці у FacebookЧекаємо на Вас!

>>>  Інформаційний лист (переглянути)

>>> Програма VII Всеукраїнської науково-практичної студентської інтернет-конференції «Науковий простір студента: пошуки і знахідки»  (12 травня 2020 року)

>>> Збірник «Науковий простір студента: пошуки і знахідки» (2020) у 2-х частинах