Ви тут:  Головна Події В. О. Сухомлинський очима студентів ІІ курсу на пропедевтичній практиці

В. О. Сухомлинський очима студентів ІІ курсу на пропедевтичній практиці

18.10.19 Практика Сухомл 1

У рамках пропедевтичної практики 18 жовтня 2019 року студенти другого курсу спеціальності «Початкова освіта» побували в Українському колежі імені В.О.Сухомлинського м.Києва.

18.10.19 Практика Сухомл 2

Незвичайним для студентів-практикантів стало те, що екскурсію по музею при колежі імені В.О.Сухомлинського провели учні 3-А класу зазначеного закладу, переможці міського конкурсу «Юні екскурсоводи».

18.10.19 Практика Сухомл 4

Після проведеної екскурсії Любанською Світланою Іванівною, заступником з виховної роботи, було проведено брейн-ринг за сторінками життя та педагогічної спадщини Василя Сухомлинського.

18.10.19 Практика Сухомл 3

Захід супроводжували завідувач відділом спеціальності «Початкова освіта» к.пед.н., доцент Марьяна Степанівна Севастюк та керівник пропедевтичної практики – к.пед.н., доцент Тетяна Василівна Тесленко.

Кафедра педагогіки та методики початкового навчання