Ви тут:  Головна Події Ушанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Ушанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави.

Традиційно в цей день студенти, викладачі, випускники та співробітники Факультету педагогіки і психології НПУ імені Михайла Драгоманова вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні, загиблих під час протистоянь в Україні 18–21 лютого 2014 року.

У п'ятницю 19 лютого 2021 року о 13:00 на вулиці Тургенівській, напроти факультету мистецтв НПУ імені М. П. Драгоманова, відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку на честь загиблих героїв Майдану. Цей символ вічності Героям Небесної Сотні у вигляді козацького хреста був установлений на території навчального закладу 3 вересня 2014 року за ініціативи ректора Віктора Андрущенка та з допомогою меценатів.

Із глибокою шаною вклоняємося світлій пам'яті героїв! Ніколи не забудемо та пам'ятатимемо завжди ваш протест проти несправедливості, вашу боротьбу за свободу, гідність і незалежність. Герої не вмирають!

Героям Небесної Сотні 20.02.21

19.02.21 1