Ви тут:  Головна Події Цифрові технології в сучасній підготовці майбутніх учителів

Цифрові технології в сучасній підготовці майбутніх учителів

Із 17 лютого 2020 року на Факультеті педагогіки і психології за сприяння декана професора Тараса Олефіренка й завідувачки кафедри педагогіки та методики початкового навчання професорки Ірини Шапошнікової стартував перший етап тримодульного очно-дистанційного курсу підвищення кваліфікації викладачів за темою: «Можливості програмного засобу MOZABOOK для підвищення ефективності процесу підготовки майбутніх учителів». Він складається з дистанційної частини та двох очних тренінгів, які будуть проходити на базі факультету.

mozabook 01 mozabook 1

mozabook 4

Протягом тижня викладачі усіх кафедр факультету відвідували тренінгові заняття першої настановчої частини курсу в Освіторіі та артпросторі SKLO, де мали можливість ознайомитись з роботою  інтерактивної панелі EdPro з встановленим програмним засобом MozaВook.

mozabook 2

У якості експертки з використання цього програмного засобу була запрошена пані Вікторія Косик, директорка Центру освітнього консультування,  яка познайомила присутніх з можливостями програмного засобу, створеного безпосередньо під потреби освіти.

mozabook 02

MozaВook дозволяє працювати з готовими електронними підручниками та використовувати наявний у програмі контент для створення власного уроку або для роботи над проектом. Медіабібліотека програми – це невичерпне джерело навчальних ресурсів. Можна обрати серед тисяч уже створених інтерактивних елементів (аудіо, відео, 3Д моделі), або завантажити зображення, аудіо тексти, презентації та відео з власного комп’ютера чи з інтернету.

mozabook 3

mozabook 5

Представники кафедр вдячні пані Вікторії за цікаві і пізнавальні зустрічі!

Координатор заходів доцент кафедри педагогіки та методики початкового навчання Тетяна Васютіна