Ви тут:  Головна Події Святкуємо 298-у річницю від дня народження Григорія Сковороди

Святкуємо 298-у річницю від дня народження Григорія Сковороди

У грудні вся культурна плеяда України відзначає 298 років від дня народження українського філософа, просвітителя-гуманіста, філософа, поета Григорія Савича Сковороди.

Велет українського духу, Григорій Сковорода обрав стежку мандрівного філософа і протягом 25 років побував у багатьох містах і селах України, проповідуючи свої ідеї і світогляд. Через пісні, кантати і псалми він викладав свої філософські погляди, таврував соціальне зло, прославляв природу, волелюбність людини.

У своїх філософських діалогах Григорій Савич стверджує, що найперше людина має «пізнати себе», зрозуміти, що для неї є її «сродним», усвідомити, що вона є частиною чогось вищого і всеосяжного, і жити, роблячи добрі справи. Через пізнання самої себе, за Сковородою, людина може пізнати сутність усього сущого.

Студенти Факультету педагогіки і психології присвятили "Сковоридинським дням" своє відео. Запрошуємо до його перегляду за посиланням←

298 річниця Гр. Сковороди

Підготували студенти 4-ПН спеціальності «Початкова освіта», куратор – доцент Олена Михайлівна Кондратюк