Ви тут:  Головна Події Студенти кафедри образотворчого мистецтва ФПП переконані, що криза – це насамперед можливість для професійних зрушень і особистісного розвитку

У ці травневі дні декан факультету професор Тарас Олефіренко вітає своїх вихованців з черговою перемогою на міжнародній арені та щиро дякує завідувачу кафедри образотворчого мистецтва професору Олені Шевнюк за підготовку молодих талантів.

Третьокурсниця Анастасія Мірошниченко (номінація «Сучасне мистецтво»), другокурсник Олександр Романюк (номінація «Графічне мистецтво») вибороли 1 місце, а магістр Олександра Падушина (номінація «Живопис») – 2 місце на Міжнародному творчому конкурсі дітей і молоді «TOGETHER FOR FUTURE», що проходив за підтримки мерії чеського міста Румбурк під патронатом мера м.Румбурк Люмира Куса. Вони стали переможцями серед понад 5 тисяч учасників різних вікових груп з усіх європейських країн.

Мірошніченко А. Стилізація 2019

Анастасія Мірошниченко

Романюк ОJPG

Олександр Романюк

Конкурс було організовано з метою допомоги дітям і молоді в подоланні кризової ситуації, що створилася в результаті пандемії нового коронавируса COVID-19, підтримки творчої активності та зацікавленості молоді, збереження можливості спілкування, обміну досвідом і встановлення міжнародних творчих контактів в умовах ізоляції. Конкурс ініційований групою громадських діячів, педагогів, фахівців в області культури, лідерами молодіжних організацій та інших фахівців, які працюють з дітьми. На конкурс приймалися творчі роботи у різних мистецьких номінаціях, виконані тільки під час перебування вдома в зв'язку з обмеженнями режиму карантину в європейських країнах.
Оцінювало роботи учасників незалежне міжнародне журі, сформоване з 50 провідних педагогів і діячів в області культури і мистецтва з 23 країн світу. У журі з образотворчого мистецтва увійшли, зокрема, знана французька акварелістка членкиня Міжнародної академії мистецтв Tatiana Perreard, відома нідерландська ілюстраторка і графічний дизайнер членкиня Мондріан фонду Yulia Ratman, популярний художник, дизайнер і фотограф, куратор багатьох мистецьких проектів Аркадій Бабич. Висока оцінка художнього рівня творчих робіт студентів кафедри образотворчого мистецтва сприймається як закономірний результат співпраці високопрофесійного колективу викладачів кафедри і молодої енергії активних і завзятих вихованців нашого університету. Так тримати, художники!