Ви тут:  Головна Події Співпраця Факультету педагогіки і психології НПУ імені М. П. Драгоманова з ДНПБ України імені В. О. Сухомлинського НАПН України

21 жовтня 2020 року науково-педагогічні працівники Факультету педагогіки і психології  Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова як співорганізатори взяли участь у роботі V Всеукраїнського науково-методологічного онлайн-семінару з історії освіти «Дослідницькі підходи до історико-педагогічних розвідок: від традицій до новацій», організованому відділом педагогічного джерелознавства та біографістики Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України спільно з Відділенням загальної педагогіки та філософії освіти НАПН України, Педагогічним інститутом Київського університету імені Бориса Грінченка, Херсонським державним університетом.

Під час роботи семінару викладачі (професори Марусинець М. М., Матвієнко О. В., доценти  Васютіна Т. М., Коханко О. Г., Лук’янченко О. М., Себало Л. І., Севастюк М. С., Чабайовська М. І., Янковська І. М, Попова Л. М., старший викладач Коваль Т. В.) та здобувачі PhD (Губарева Д. В., Каліманова О. О., Силенко Н. І., Фатич М. С., Чжао Юйсян) Факультету педагогіки і психології  Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова презентували свої погляди з проблем розроблення нових підходів до здійснення досліджень з історії вітчизняної та зарубіжної освіти та популяризації історії освіти/педагогіки як важливого складника фахової підготовки освітян, підвищення їхньої кваліфікації.

Інтерес учасників викликали розвідки про історичні постаті педагогів минулої доби (Г. Сковороди, В. Сухомлинського, Є. Пєтухова). Одним із затребуваних педагогів-класиків нині є постать Василя Сухомлинського, про що свідчить розроблення групою професорсько-викладацького складу Факультету педагогіки і психології НПУ імені М.П. Драгоманова порталу «Створення когнітивного онтологічного середовища "Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю"» за науковим консультуванням Ольги Василівни Сухомлинської – академіка НАПН України, доктора педагогічних наук, професора та Лариси Дмитрівни Березівської – члена-кореспондента НАПН України доктора педагогічних наук, професора.

Надихаємося вашою роботою, шановні колеги!

Бажаємо нашим талановитим і самовідданим науковцям творчої наснаги та нових звершень!

ДНПБ України імені В. О. Сух НАПН