Ви тут:  Головна Події Ще одна міжнародна перемога художників

Ще одна міжнародна перемога художників

Міжнародний конкурс творчих робіт "Prime Art", що пройшов під патронатом  Вищої технічної школи в Катовіце в рамках реалізації Міжнародного науково-творчого проекту "Євроінтеграція в освіті, науці, культурі", приніс кафедрі образотворчого мистецтва факультету педагогіки і психології ще одну заслужену міжнародну перемогу. Третьокурсниця Анастасія Зелінська та її викладач доцент Ольга Сова стали переможцями у ще одній номінації "Дизайн декору в інтер'єрі". Як розповіла нам молода художниця, її переможна робота "Дерево життя" уособлює гармонію раю; плоди дивовижного дерева-писанки – є символами безкінечності оновлення; зірки на них – світло надії, сігми – вічність життя, ластівкові хвости – зародження нового, риби – символи здоров'я, качини лапки – влада і пошана, яблуневий цвіт – ніжність, а дубовий листок – чоловіча сила.

І дивовижа цього золотого дерева – те, з чого воно зроблено: це оригінальна техніка пейп арту, коли кожна така тонка і вишукана лінія створюється зі звичайних паперових серветок. Отже, інструменти для творчості завжди у нас під руками. Спробуйте і ви створити таке диво у передноворічні дні.

Анастасія Зелінська COLLAGE