Ви тут:  Головна Події Розпорядження №15 від 19 березня 2021р. про посилення карантинних обмежень в НПУ імені М.П. Драгоманова

Відповідно до наказу ректора №56 від 26.02.2021 р. та постанови Кабінету Міністрів України № 500 від 17.06.2020 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», № 392 від 20.05.2020 р. «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з 00:00 20 березня до 9 квітня 2021 р.

1. Продовжити в університеті дію карантинних заходів, встановлених в Україні та запровадити обмежувальні протиепідемічні заходи відповідно пункту 1.12. рішення КМДА від 18.03.2021 р.

2. Заборонити проведення культурно-масових заходів, нарад, зборів тощо.

3. Освітню діяльність в НПУ імені М.П. Драгоманова організувати за дистанційними технологіями навчання з урахуванням вимог, визначених наказами ректора університету від 12.10.2020 р. № 276, від 27.10.2020 р. № 317 та від 12.11.2020 р. № 350, при цьому заборонити студентам (здобувачам) відвідування навчальних корпусів університету.

4. Заборонити приймати відвідувачів у навчальних корпусах та спортивному комплексі університету. Вхід співробітників на територію та до приміщень університету здійснювати виключно за тимчасовими перепустками. Для забезпечення життєдіяльності університету та утримання його інфраструктури роботу працівників адміністративно-господарського персоналу та інших служб організувати згідно графіків, затверджених в установленому порядку.

5. Деканам факультетів, керівникам структурних підрозділів, до 23.03.2021 року надати списки співробітників в кабінет № 011 головного корпусу для отримання перепусток.

6. Вхід до приміщень університету здійснювати за погодженням керівників підрозділів, з обов’язковим записом в журналі відвідувачів;
- не допускати осіб без засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот.
- проводити температурний скринінг;

7. В’їзд транспортних засобів на територію університету здійснювати за погодження відповідального за забезпечення фізичної та технічної охорони університету О.В. Натяганчука.

8. Директору студентського містечка:
- забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження у гуртожитках гострих респіраторних інфекцій;
- облаштувати у гуртожитках університету місця для ізоляції мешканців з ознаками гострих респіраторних захворювань;
- обмежити відвідування сторонніми особами гуртожитків.

Проректор з перспективного розвитку та інфраструктури

І. А. Гамула

Копія розпорядження